Типові питання громадян, які звертаються до Департаменту соціального захисту населення Чернівецької обласної державної адміністрації

Типові питання громадян, які звертаються до Департаменту соціального захисту населення Чернівецької обласної державної адміністрації

1.Якщо будинок поділений на трьох власників і кожен із них оплачує житлово-комунальні послуги на розділені особові рахунки. Чи має право кожен із власників на призначення субсидії окремо?

Якщо особи, зареєстровані у житловому приміщенні (будинку), сплачують за житлово-комунальні послуги на розділені особові рахунки, субсидія може призначатися окремо за розділеними особовими рахунками виходячи з кількості зареєстрованих осіб, які сплачують за послуги на такі рахунки за рішенням комісії на підставі акта обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства. При цьому до складу різних домогосподарств у межах одного житлового приміщення (будинку) не можуть входити члени однієї сім’ї.

2. Якщо я являючись безробітною працездатною особою сплачу ЄСВ за 3 міс. протягом періоду за який враховується дохід та звернуся за субсидією з жовтня, чи потрібно щомісячно сплачувати ЄСВ в період отримання субсидії?

Щомісячно сплачувати ЄСВ не потрібно. Лише двічі – для “літньої” субсидії окремо, для “зимової окремо”.

3. Зареєстрована в приватному будинку разом з дочкою, яка на протязі 9-ти років проживає за кордоном та сином, який теж більше 6 років не проживає. Субсидію я могла оформити по пред’явленню документа з-за кордону, що дочка там проживає постійно і паспорта сина. Зараз при введені нових правил мені відмовили в наданні субсидії, мотивуючи наявність осіб, які перебувають за кордоном більше 60 днів. Як отримати субсидію?

Відмова в призначенні субсидії має бути надана письмово.

Якщо вказані Вами особи сплатять ЄСВ та задекларують свій дохід за кордоном, ця інформація буде відображена в Декларації, яку ви подаєте, то у Вас є повне право оформити субсидію не на всіх прописаних, а лише фактично проживаючих. Підтверджуючі документи мають бути обов’язково.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

До гори