18 жовтня – Європейський  день боротьби з торгівлею людьми!

18 жовтня – Європейський  день боротьби з торгівлею людьми!

18 жовтня – Європейський  день боротьби з торгівлею людьми. У цей день Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації та Громадська організація «Сучасник плюс» у Чернівецькій області в рамках проекту «Поширення Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи в сфері протидії торгівлі людьми, в Україні» за підтримки Міністерства соціальної політики України, Координатора проектів ОБСЄ в Україні та Уряду Канади, у приміщенні Чернівецької облдержадміністрації (418 каб) о 14.00 буде проведений круглий стіл та інформаційну акцію “Людина НЕ товар! ”.

Боротьба з торгівлею людьми є одним із приоритетних напрямів діяльності Уряду України у сфері захисту прав людини.  В цьому році  співачка Джамала стала Послом доброї волі з протидії торгівлі людьми в Україні та за підтримки Міжнародної організації з міграції в Україні взяла участь у створенні соціального ролика “Небезпеку видно не відразу“, який з’явиться в ефірі українських телеканалів.

З метою охоплення максимальної кількості громадян України Мінсоцполітики обрало дві стратегічні дати (30 липня – Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми та 18 жовтня – Європейський день боротьби з торгівлею людьми) для проведення всеукраїнських інформаційних кампаній з протидії торгівлі людьми.

У Чернівецькій області Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації, як місцевий координатор у сфері протидії торгівлі людьми, посилює роботу щодо координації дій представників Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у цій сфері. Консолідація зусиль підвищує кількість виявлених осіб, які стали жертвами шахраїв та були експлуатовані. Усім громадянам,  які отримали статус особи, яка постраждала від торгівлі людьми надається кваліфікована допомога, відповідно до потреб постраждалої особи, а також одноразова матеріальна допомога, яка з 1 січня 2017 року зросла до трьох прожиткових мінімумів.

За офіційними даними Міністерства соціальної політики України, за період з 2012 по 2017 роки встановлено 412 статусів особи, яка постраждала від торгівлі людьми, у тому числі у Чернівецькій області встановлено 16-ти особам відповідний статус.

 

Телефон для довідок:

Департамент соціального захисту ОДА , Артенюк Світлана – 51 54 37; 0501046424

ГО “Сучасник плюс” Мручковська Ельвіра – 050 736 87 18

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

До гори